Rize Ticaret Borsası ile Kalitede Zirve

Önceki Sayfa
Resim Alternatif Açıklama

Rize Ticaret Borsası ile beraber düzenlediğimiz Yönetim Sistemleri Eğitimi 115 kişinin katılımı ile sona erdi.


ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi eğitim programı katılımcıların da ilgi ve alakası ile oldukça etkili geçti.


Eğitimi değerlendiren hocamız Sn. Necati ALOĞLU " Eğitime ilgi oldukça güzeldi, güncel konuların da işlenmesi ve katılımcılarında konuyla alakalı olması eğitimi daha da güzel bir hale getirdi. Ayrıca kalite anlayışının yayılması ve ilgi görmesi oldukça sevindirici bütün katılımcılara, özellikle personelini eğitime gönderen hatta kendide gelen iş verenlere ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. " dedi.


Eğitimi değerlendiren Karadeniz Bölge Sorunlumuz Sn. Ömer ALOĞLU " Bütün şart ve imkanları gözeterek ortak bir paydada insanları buluşturup organize etmeye çalıştığımız bir program oldu, amacına uygun, hedefine ulaşmış bir program olması ve katılımcıların olumlu izlenimleri bizleri mutlu etti. Herkese teşekkür ederim. " dedi.

Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama
Resim Alternatif Açıklama

RİZE ‘ DE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

 

N Tepe Eğitim & Danışmanlığın Rize Ticaret Borsası ile beraber düzenleyeceği, Türkiye’nin önde gelen Danışman ve Eğitmenlerinden  Endüstri Mühendisi Necati ALOĞLU’ nun eğitimlerini vereceği  Milli Eğitimi Bakanlığı Onaylı Kuruluşumuz tarafından Rize'de 5.si düzenlenen Kalite Yönetim Sistemleri  Eğitimi kayıtları başlamıştır..

 

Uygulamaya konan Çevre ve İş Güvenliği kanunları, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemlerinin firmalarda uygulanmasını daha da önemli hale getirmiştir.

 

Çevre Güvenliği Yönetim Sistemi ve İş Sağlığı, Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimleri ile kendinize yeni bir vizyon katma, M.E.B. onaylı kuruluşumuzdan alacağınız sertifikalarla iş hayatınızda ve iş başvurularınızda bir adım öne geçme fırsatını kaçırmayın!

 

EĞİTİM BAŞLIKLARIMIZ;


 1.       ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

 

Çevre Bakanlığı Mevzuatları ve ISO 14001 standardına göre Yönetim Sistemi’nin Kurulması ve Sürekli Geliştirilmesi İçin Gerekli Olan Bilgilerin Kazanılması, Çevre Yönetim Sisteminin, çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve sürekliliği amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller ve işlemleri ile Çevre Yönetim Sistemleri Standartları ve Çevre Yönetim Sisteminin kurulması çalışmalarının basamaklarının anlatılmasıdır.


 2.       OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

 

OHSAS -18001 Yönetim sistemi iş sağlığı ve güvenliği alanında uluslararası bir standarttır. Bu standardın amacı önleyici olması, gerekli kontrol mekanizmalarını, düzeltici faaliyetleri, geri besleme, devamlı olarak gelişme ve iyileştirmeyi kapsaması, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ve devamının sağlanmasıdır. Bu eğitimle katılımcıların işyerlerinde  18001 Yönetim sistemi oluşturulması çalışmalarını yapabilecekleri seviyeye getirilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca işyeri çalışanlarını bilgilendirme eğitimi yapılması da hedeflerimizdendir.

 

 

NOT: Ntepe firmasının Rize'de düzenlediği birçok eğitime 1000’den fazla kişi katıldı ve sertifikalarını aldı. Bu eğitimlerle ilgili internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. Katılımcılar eğitim neticesinde 2 adet sertifika alacaktır. Iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve Ohsas 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi Sertifikası. Rize' de Kalite Yönetim Sistemleri ve Diğer Eğitim konuları ile ilgili çalışmalarımız önümüzdeki aylarda devam edecektir.

 

DETAYLI BİLGİ ve KAYIT İÇİN

 

TEL:    0464 532 53 90    GSM :   0532 410 85 46    MAİL :   karadeniz@ntepe.com.tr 

 

YER : RİZE TİCARET BORSASI EĞİTİM SALONU

 

TARİH : 28-29 ARALIK 2013   SAAT: 10:00 -12:30  VE 14:00 -16:30 ARASI

 

www.ntepe.com.tr

Referanslarımızdan Bazıları

 • kucuk-aga.jpg
 • MIitsubishi.jpg
 • kucuk-6.jpg
 • kucuk-4.jpg
 • kucuk-rteu.jpg
 • kucuk-2.jpg
 • musiad-1284325944.jpg
 • kucuk-iar.jpg
 • indir.jpg
 • kucuk-TUMSAS.JPG
 • kucuk-9.jpg
 • kalyon-insaat-1307985246.png
 • eybertyh.jpg

/site/site-alt-kapanis.png